X8 MIG Welder

System X8 MIG Welder wykona każde zadanie — od synergicznego i impulsowego spawania metodą MIG/MAG oraz spawania elektrodą otuloną (MMA) po lutospawanie MIG, napawanie i żłobienie. Inteligentny sprzęt spawalniczy zapewnia niezwykle precyzyjną kontrolę łuku, niezawodne spawanie przy dużym obciążeniu i prądzie spawania do 600 A oraz nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie łączności dzięki oprogramowaniu do zarządzania spawaniem WeldEye. Źródło prądu, podajnik drutu, uchwyty spawalnicze, interfejs użytkownika i pozostałe komponenty skonstruowaliśmy z myślą o jak największej użyteczności w oparciu o potrzeby użytkowników.

Opracowany, zaprojektowany i produkowany w Finlandii system X8 MIG Welder wprowadza funkcję cyfrowego WPS (dWPS), która usprawnia proces kontroli jakości i pozwala odejść od drukowanych instrukcji WPS. Dzięki możliwości zmiany konfiguracji źródła prądu, opcjonalnej wersji wielonapięciowej oraz szerokiej gamie oprogramowania Kemppi system X8 MIG Welder można łatwo dostosować do każdego środowiska spawania. Sprzęt spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie spawania w warunkach przemysłowych.

Kemppi X8 MIG Welder product image

X8 MIG Welder [pdf]

Urządzenia spawalnicze KEMPPI

Kemppi jest pionierem w branży spawalniczej. Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań...

Zobacz szczegóły

Przecinarki plazmowe Hypertherm

Zawsze zajmowaliśmy pozycję lidera, a innowacje zawsze były podstawą naszej działalności....

Zobacz szczegóły

RobotyOTC

Roboty OTC-DAIHEN znajdują się w światowej czołówce robotyzacji. Robot ze sześcioma osiami ruchu...

Zobacz szczegóły

RobotySCARA

Roboty SCARA charakteryzują się dużą szybkością pracy. Ich zwarta budowa zapewnia wytrzymałość i bezawaryjność przez długi okres czasu...

Zobacz szczegóły

Skontaktuj się


tel.kom. 693 557 510

tel.kom. 661 295 099

Copyright © SAP 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: E1-Interactive