Przecinarki plazmowe HYPERTHERM

Pięćdziesiąt lat temu w małym dwustanowiskowym garażu firma Hypertherm rozpoczęła swoją podróż z prostym i jednocześnie skutecznym pomysłem na biznes oraz wynalazkiem, który ukształtował przyszłość branży cięcia przemysłowego. Naszą działalność napędzają wciąż te same ideały, które zapoczątkowały powstanie firmy: Pasja stawiania czoła wyzwaniom za pośrednictwem tworzonych przez nas produktów, promowanej kultury oraz satysfakcji dostarczanej naszym klientom. Spoglądając na horyzont oraz na wszystko, co czeka nas w kolejnych 50 latach, jesteśmy dumni z ludzi, partnerów i innowacji kształtujących przyszłość branży za pomocą rozwiązań, które sprawiają, że wszystko staje się możliwe bez względu na lokalizację.

Korzystając z 50 lat doświadczenia oraz niemal 500 patentów w skali globalnej, Hypertherm angażuje w badania, projektowanie i testowanie produktów do cięcia więcej zasobów niż jakikolwiek inny producent na świecie. Zawsze zajmowaliśmy pozycję lidera, a innowacje zawsze były podstawą naszej działalności.

 

Rodzina Powermax [pdf]

Urządzenia spawalnicze KEMPPI

Kemppi jest pionierem w branży spawalniczej. Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań...

Zobacz szczegóły

Przecinarki plazmowe Hypertherm

Zawsze zajmowaliśmy pozycję lidera, a innowacje zawsze były podstawą naszej działalności....

Zobacz szczegóły

RobotyOTC

Roboty OTC-DAIHEN znajdują się w światowej czołówce robotyzacji. Robot ze sześcioma osiami ruchu...

Zobacz szczegóły

RobotySCARA

Roboty SCARA charakteryzują się dużą szybkością pracy. Ich zwarta budowa zapewnia wytrzymałość i bezawaryjność przez długi okres czasu...

Zobacz szczegóły

Skontaktuj się


tel.kom. 693 557 510

tel.kom. 661 295 099

Copyright © SAP 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: E1-Interactive