Minarc 220

Minarc 220 to trójfazowe źródło prądu stałego 220 A do spawania MMA, które dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie nadaje się dla spawaczy pracujących w ciągłym ruchu. To niewielkie, niestrudzone urządzenie jest dostarczane ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia spawania. Doskonała charakterystyka zajarzania urządzenia Minarc 220 dla wszystkich rodzajów elektrod MMA. Funkcja TIG TouchArc w połączeniu z uchwytem TIG 220 GV umożliwia jakościowe spawanie TIG DC. W przypadku obu metod spawania — elektrodą otuloną (MMA) i TIG — możliwe jest podłączenie zdalnego sterowania R10 lub instalowanego na uchwycie sterowania RTC10.

Urządzenie Minarc 220 zyskało rozgłos wśród spawaczy dzięki doskonałym właściwościom łuku. Jego stabilność i precyzja wynikają między innymi z zapasu napięcia i automatycznej regulacji dynamiki. Dzięki dużej odporności na wahania napięcia zasilającego łuk w spawarkach Minarc jest jeszcze bardziej stabilny, nawet podczas trudnych prac w terenie lub z długimi kablami (do 50 m).

Kemppi Minarc 220

Minarc 220 [pdf]

Urządzenia spawalnicze KEMPPI

Kemppi jest pionierem w branży spawalniczej. Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań...

Zobacz szczegóły

Przecinarki plazmowe Hypertherm

Zawsze zajmowaliśmy pozycję lidera, a innowacje zawsze były podstawą naszej działalności....

Zobacz szczegóły

RobotyOTC

Roboty OTC-DAIHEN znajdują się w światowej czołówce robotyzacji. Robot ze sześcioma osiami ruchu...

Zobacz szczegóły

RobotySCARA

Roboty SCARA charakteryzują się dużą szybkością pracy. Ich zwarta budowa zapewnia wytrzymałość i bezawaryjność przez długi okres czasu...

Zobacz szczegóły

Skontaktuj się


tel.kom. 693 557 510

tel.kom. 661 295 099

Copyright © SAP 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: E1-Interactive