FastMig M

Modułowe rozwiązanie do spawania wieloprocesowego w warunkach przemysłowych. Urządzenie FastMig M stanowi połączenie modułowej konstrukcji oraz łatwości obsługi i sprawdza się w szerokim zakresie przemysłowych zastosowań spawalniczych. Połączenie wydajnego cyklu pracy z niewielkimi wymiarami i niską masą pozwala zwiększyć produktywność i mobilność na stanowisku pracy. 

Sprzętowe i programowe moduły wydajnościowe rozwiązania FastMig M umożliwiają tworzenie niezliczonej liczby opcji i rozwiązań procesowych, co pozwala zwiększyć wydajność i intensywność użytkowania urządzeń. Dostępnych jest szereg konfiguracji pakietów obejmujących trzy źródła zasilania oraz różne obudowy podajników drutu i podajniki pośrednie do podawania drutu na duże odległości i spawania w miejscach trudno dostępnych. Opcje interfejsu użytkownika obejmują sterowanie synergiczne, które zapewnia optymalną regulację łuku, a także łatwiejszą i szybszą konfigurację, oraz zwykły interfejs użytkownika umożliwiający tradycyjne sterowanie i konfigurowanie parametrów.

Kemppi FastMig M Synergic product image

FastMig M [pdf]

Urządzenia spawalnicze KEMPPI

Kemppi jest pionierem w branży spawalniczej. Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań...

Zobacz szczegóły

Przecinarki plazmowe Hypertherm

Zawsze zajmowaliśmy pozycję lidera, a innowacje zawsze były podstawą naszej działalności....

Zobacz szczegóły

RobotyOTC

Roboty OTC-DAIHEN znajdują się w światowej czołówce robotyzacji. Robot ze sześcioma osiami ruchu...

Zobacz szczegóły

RobotySCARA

Roboty SCARA charakteryzują się dużą szybkością pracy. Ich zwarta budowa zapewnia wytrzymałość i bezawaryjność przez długi okres czasu...

Zobacz szczegóły

Skontaktuj się


tel.kom. 693 557 510

tel.kom. 661 295 099

Copyright © SAP 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: E1-Interactive